Venüsbet Canlı Tombala Nasıl Oynanır

Venüsbet giriş işlemini gerçekleştirdiğinizde, hesaplarınız ve paralarınız ile oynayabileceğiniz online oyun seçenekleri arasında, son dönemin popüler oyun türleri arasında bulunan tombala oyun seçeneğinin yer aldığını göreceksiniz. Bildiğiniz, genelde yılbaşı geceleri oynanan klasik tombala oyununun, Venüsbet sitesinin online olarak taşınmış halini içermektedir. Venüsbet canlı tombala nasıl oynanır? Elbette kuralları bulunmaktadır. Elbette dikkat edilmesi gereken detaylarda vardır. En kısa ifade şekli ile Venüsbet sitesinde açılan hesaplara yatırılan paralar ile site üzerinden online olarak oynayabileceğiniz oyun türüdür şeklinde bir ifadenin kullanılması mümkündür.

Venüsbet Online Tombala

Venüsbet sitesinde tombala oynayabilmeniz için, önce başlayacak canlı tombala çekilişleri için çekiliş başlamadan hemen önce, tombala kartı satın almanız gerekecektir. Satın alacağınız tombala kartlarının sadece başlayacak sıradaki canlı tombala çekilişine ait olduğunu unutmamalısınız. İstediğiniz sayıda tombala kartı satın alma özgürlüğüne sahipsiniz. En küçük değerli tombala kartı 3 Liradır. 10, 20, 30, 40, 50 ve 100 Türk Lirası değerlerde tombala kartı da satılmaktadır. Kazansanız da, kaybetseniz de satın aldığınız bir tombala kartını, sıradaki canlı tombala çekilişinden sonra tekrar kullanamazsınız.

Venüsbet Tombala Kazançları

Venüsbet sitesinde satın almış olduğunuz tombala kartlarında, toplam 15 adet rakam bulunmaktadır. Bu 15 adet rakam, 3 adet yatay sıranın içerisine dahil edilmiştir. İkramiye kazanabilmeniz için, yatay sıraları diğer oyunculardan önce tamamlamanız gerekmektedir. İlk yatay sıra birinci çinko, ikinci yatay sıra ikinci çinko, üçüncü yatay sıra üçüncü çinko olacaktır. İkramiyeler bu şekilde sıralanmaktadır. Bir tane tombala kartı ile bütün numaraların tamamlanması, diğer kullanıcılardan önce tamamlanması, hem bahse konu ikramiyelerin, hem de tulum olarak ifade edilen özel ikramiyenin alınması anlamına gelecektir.

Venüsbet Tombala Çekilişleri Canlı mı?

Venüsbet canlı tombala nasıl oynanır? Sorusunun karşılığında, elbette çevrimiçi online oyun anlayışı bulunmaktadır. Canlı tombala çekilişleri ekranlarda yapılmaktadır. Çekiliş başladığı andan itibaren bağlantı sağlanmakta, canlı olarak oyuncuların katıldığı an itibarı ile çekilişler yapılmaktadır. Sistem içerisinden görevli tarafından, üzerinde numara yazan toplar alınmakta, canlı çekilişlerde alındığı görülmekte, çekilen top ekrana gösterilmekte ve numara sesli olarak okunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*