Princessbet Giriş Şifresi Değiştirme

Princessbet sitesine erişim konusunda, hesaplara erişim konusunda kullanılması gereken ve sizler tarafından oluşturulan önemli bilgilerden bir tanesi, giriş şifresi olacaktır. İstediğiniz zaman, princessbet giriş şifresi değiştirme işlemini yapma hakkına sahipsiniz. Elbette bu işlemi bireysel olarak yapacaksanız ve hesabım bölümünü kullanacaksınız.

Princessbet Giriş Şifresi Nereden Değiştirilir?

Şifre değişiklik işlemini yapacağınız ortam, hesabım menüsü olacaktır. Princessbet giriş işlemini mevcut şifreniz ve kullanıcı adınız ile birlikte yapacaksınız. Açılan sayfa üzerinden hesabım bölümüne geleceksiniz. Hesabım bölümü üzerinden hareket etmek suretiyle, şifre değişiklik kısmına geleceksiniz. Sizlerden önce mevcut şifreniz yani değiştirmek istediğiniz şifreniz talep edilecektir. Hemen altını yeni şifreyi bir defa yazacaksınız. Aynı şifreyi yazacak ve onay vereceksiniz. Şifre değişiklik işlemi tamamlanacaktır.

Princessbet Giriş Şifremi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Her gün, her saat istediğiniz sayıda giriş şifresi değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Günlük bir sınırlama, haftalık bir sınırlama, aylık bir sınırlama ile karşılaşmayacaksınız. Bu konuda inisiyatif sizlere bırakılmıştır. Site editörleri yani müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde de, giriş şifresini periyodik aralıklarla ile değiştirmenizin tavsiye edildiğini göreceksiniz. Kişisel güvenlik tedbirleri kapsamında çalınma, kaybolma ve benzeri olumsuzluklara karşı, giriş şifresi değişiklik işlemi yapmanız tavsiye edilmektedir.

Princessbet Giriş Şifremi Unuttum

Princessbet giriş şifresi değiştirme işleminin haricinde, şifre unutma nedeni ile de yeni bir şifre belirlenmesine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Şifrenizi unuttunuz ne yapmalısınız? Yeni giriş adresi ile princessbet sitesini açacaksınız. Giriş yap butonunu tercih edip, altta gördüğünüz şifremi unuttum yazısını işaretleyeceksiniz. Yeni bir ekran gelecektir ve sizlerden sistemde kayıtlı olan elektronik posta adresiniz talep edilecektir. Elektronik posta adresini yazıp, gönder butonuna basacaksınız. Birkaç dakika bekledikten sonra, elektronik posta adresinizi kontrol edeceksiniz. Bir şifre sıfırlama linki geldiğini göreceksiniz. Yönergeler dahilinde hareket edip, yeni bir şifre meydana getireceksiniz. Kişisel olarak şifre değiştirme işlemini istediğiniz kadar yapmanız mümkün hale getirilmiş iken, şifremi unuttum bölümü üzerinden hareket etmeniz durumunda, bu işlemi sadece günde 1 defa yapma hakkının bulunduğunu göreceksiniz. 1 gün içerisinde birden fazla şifre sıfırlama linki talep edemezsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*