500TL

BONUS

%100 Spor Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL Giriş Yap

300TL

BONUS

%100 Spor Hoşgeldin Bonusu - Max 300 TL Giriş Yap

Princessbet Giriş Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

Princessbet sitesine üye olma aşamasında, siteye giriş işlemlerinde kullanmak amacıyla meydana getireceğiniz önemli bilgilerden bir tanesi, giriş şifresi olacaktır. Her konunun giriş işlemini kullanıcı adı ile birlikte, mutlaka giriş yap butonu üzerine yazılması gereken bilgilerden bir tanesidir. Karmaşık yapılı bir şifre meydana getirmiş ve bir yere not almamış iseniz, ezberleme işlemini tamamlayana kadar elbette şifrenizi unutabilirsiniz. Böyle bir durumda endişelenmenize gerek yoktur. Princessbet giriş şifremi unuttum ne yapmalıyım? Yeni giriş adresini bulup, yeni giriş adresi üzerinden hareket ettiğinizde, gereken desteği alacağınızı ve bireysel olarak kendinize bir şifre belirleme işlemini yapacağınızı bilmelisiniz.

Princessbet Giriş Şifremi Nereden Belirleyebilirim?

Unutma nedeni ile şifre belirleme işlemini ya da yeniden şifre oluşturma işlemini yapmak istiyor iseniz, sitenin ana giriş sayfasını kullanacaksınız. Her zaman giriş yapmak amacıyla kullandığınız bölüme gelecek, yani giriş yap butonunu görecek ve işaretleme işlemini yapacaksınız. Bu defa kullanıcı adı bölümünü doldurmadan, şifre bölümünde doldurmadan, altta görmüş olduğunuz şifremi unuttum şeklindeki yazıyı görüp, seçim işlemini yapacaksınız. Karşınıza küçük bir pencere açılacaktır ve sizlerden elektronik posta adresiniz talep edilecektir. Princessbet Kayıt olma aşamasında verdiğiniz bilgiler arasında bulunan size ait olan elektronik posta adresine girip, gönder butonuna basacaksınız. Bu işlemin yapılması ile birlikte, yazmış olduğunuz elektronik posta adresine 1 adet şifre sıfırlama linki gelecektir. Elektronik posta adresinizi kontrol edip, gelen link üzerinden hareket ettiğinizde yeni bir şifre belirleyeceksiniz.

Princessbet Şifre Sıfırlama Linki Kaç Defa Talep Edilir?

Yukarıda bahsedilen yöntem ile kendinize yeni bir şifre belirleme işlemini, şifre unutma gerekçesi ile birlikte yapabilirsiniz. Bu sistemin kullanılmasında belirlenmiş bir değer elbette ki bulunmaktadır. Bir kullanıcı bir gün içerisinde, şifre sıfırlama linkini bölüm üzerinden, sadece 1 defa talep etme hakkına sahiptir. Bu yüzden dikkatli davranmalısınız.

Princessbet Giriş Şifremi Nereden Yenileyebilirim?

Princessbet giriş şifremi unuttum ne yapmalıyım? Sorusunun karşılığı yukarıdadır. Peki bunun haricinde şifrenizi hatırlıyor ve değiştirmek istiyor iseniz, ne yapacaksınız? Bu durumda hesabım bölümünü kullanacaksınız. Hesabım bölümüne geldiğinizde, şifre şeklinde bir başlık açıldığını göreceksiniz. Buradan hareket edecek, önce eski şifreyi bir defa yazacak, altındaki boş kutuya yeni şifreyi bir kere yazıp, en altta bulunan diğer yeni şifreyi tekrar yazacak ve onay butonuna basıp, şifre değişikliği işlemini gerçekleştireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir